• Zaslání balíku na adresu, adresáta

Vyplňte:

 1. svoji adresu (odesílatel)
 2. adresu příjemce (adresát)
 • Balík je zapotřebí opatřit vhodným obalem a to bez žádného čárového kódu, pokud nemáte na vybranou je nutné tento kód přeškrtnout.
 • Obsah balíku musí být zabalen tak, že když spadne ze 120 cm nesmí se obsah poškodit.
 • Adresní stranu balíku si rozdělíme na pomyslné čtvrtiny, kde v pravém dolním rohu je adresát, v levém horním rohu je odesílatel a udaná cena obsahu balíku.

Ostatní články

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.