Je to opravdu vynikající hra. K dispozici jsou RPG bity a boby s inventářem zbraní,štítů a omezeným počtem slotů, do kterých je lze umístit na vašeho mechanického přítele. Na každé úrovni je obchod, kde se prodávají nechtěné a hledané se kupují. Jak postupujete, vylepšujete své základní dovednosti natolik, abyste drželi krok s nárůstem obtížnosti nepřítele. Ale to je opravdu všechno o šíleném klouzání po místnosti, běhání kolem přílivu nepřátelských robotů a o to, abyste nespadli z okrajů.

Je neuvěřitelně uspokojivé se v tom zlepšovat, realizovat techniky pro konkrétní roboty z padouchů, inteligentně využívat kryt (zvláště pokud máte laser, který na něj střílí), a nikdy se nepohybujete. Ve skutečnosti se věci mohou dostat na úroveň Geometry Wars na intenzivní úrovni, když obkličujete místnost a vyhýbáte se nejen desítkám nepřátel (narážení na ně je tou nejsmrtelnější chybou kromě pádu z římsy), ale také gazillionům střel a energetické výboje vyplňující obrazovku.

Design není dokonalý. Největší chybou je obtížnost. Každá úroveň se skládá ze sbírky vzájemně propojených místností, často s více cestami k dosažení cílů. Místnost na začátku úrovně však může být velmi přitažlivá, poté může následovat řada oblastí, kterými proletíte bez přemýšlení. I když se mi hnusí všechny formy boje se šéfy, mít věci složitější, když se blížíte cíli úrovně, by dávalo větší smysl. Mnoho pokojů se také může rychle opakovat, některé používají stejné rozložení jako předchozí.

Co je však docela perfektní, je dluh smrti. Pokaždé, když váš robot ucpává, máte nejen finanční pokutu, ale i protivníci získají dvě z místností, které jste předtím vyčistili. Nejsou to nutně místnosti, které musíte vyčistit, nebo mohou zcela bránit vašemu pokroku. Když se věci začnou zhoršovat, můžete udělat nějaký těžký zpětný pokrok, ale takovým způsobem, že to bude zasloužené. A schopnost vašeho robota teleportovat se do místností vybavených portálem znamená, že mezery můžete často šťastně obětovat. Často dojdete k vyklizení nepotřebných místností, jen aby se dostali zpět, spíše než do těch důležitějších, jakmile se dostanete do složité sekce.

Jak by u tohoto druhu hry mělo vždy platit, různé typy nepřátel začnou ve vaší hlavě získávat pseudo-osobnost, takže některým se budete cítit rádi a jiným byste okamžitě vyrazili do tváře, pokud potkal je na večírku. Večírek vesmírných robotů.


Ostatní články

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.