Nahoru

WinASO.Registry.Optimizer.v5.0.0.

WinASO.Registry.Optimizer.v5.0.0.
 Hot
Velikost:
22.49 kB
Datum:
12. leden 2016
Stahování:
15 x

Čeština je uložena v Kódování Unicode, Pokud se Vám, zobrazují nesmyslné znaky, upravte si soubor v textovém dokumentu. Otevřte soubor a následně ho dejte (uložit jako) poté vyberte jiné kódování: (třeba UTF-8), soubor uložte a nahrajte.

Čeština do WinASO. V programu přepište ve složce /Registry Optimizer/ config / původní English.ini za noví a máte počeštěno.

Podrobný návod přiložen ve staženém souboru. Návody na Bisnet.cz

Nejsme zodpovědní za jakoukoli škodu nebo ztrátu dat způsobenou instalací.

 
 
 
Powered by Phoca Download

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.