Jednoduše. Klikněte na příslušné tlačítko Odeslat článek na obrazovce v sekci Uživatelské menu. Nutná registrace !, než budete moci přispívat je nutné mít povolení od správce webu který vás zařadí do kategorie s možností přispívání (autor). Při přispívání nevhodných článku nebo jinších nepřístupných věcí vás může správce webu této možnosti zbavit, v nejhorším případě i vyjmout z registrovaných uživatelů a zakázat jaké koly další možnosti registrace.

Důležité:

 • Pro odesílání článků je důležité se nejprve zaregistrovat.
 • Po registraci máte možnost napsat správci webu mail (Kontakt) v něm zažádat o zvednutí práv (Zařazení) s možností odesílání článků na web.


Po registraci je možnost odeslat článek

V černých rámečcích je označeno co je nutné vyplnit.

 


logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.