Základní škola byla v Biskupicích téměř 180 let. Nejprve se nacházela v kamenné chaloupce s č.p. 3 v parku naproti palírně. Mívala až 24 žáků, a proto není divu, že stísněné prostory brzy přestaly vyhovovat.

V roce 1824 byla tedy zřízena jiná školní budova, opět s č.p. 3, kde nyní bydlí Sekerkovi. Roku 1876 byla tato škola povýšena na dvojtřídní a čítala až 182 žáků. Takovému množství dětí však byla škola malá a tak obec za 3000 zlatých koupila budovu starého pivovaru, č.p. 11 ("stará škola"). Roku 1878 se zde začalo vyučovat již jako ve škole trojtřídní. Svého času mívala přes dvě stovky žáků.


Pozvánka na akci

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.