Krásný srpnový víkend v areálu Střelnice, proběhl, již VII. víkendový pobyt pro děti. Pobyt začal tentokrát již ve čtvrtek a to vztyčením táborové vlajky. Poté hlavní vedoucí Eda Jeniš rozdělil děti do tří družstev podle barvy:

ŽLUTÁ, MODRÁ, ČERVENÁ 

Po rozdělení do družstev měla každá skupina za úkol vymyslet si svůj pokřik – některé byly oprvdu vydařené. Pak jsme se všichni společně vydali do lesa na průzkum okolí. Tam děti poznávaly různé rostlinky, stromy, houby…Po návratu z lesa bylo vyhodnoceno nejlepší družstvo a tím začal celotáborový boj o nejlepší družstvo. 

Hlavní vedoucí děkuje kuchařkám, které se o nás po celý pobyt vzorně staraly – Zdeně Šebkové, Simoně Šebkové a Janě Koutníkové, všem vedoucím, organizátorům a ostatním, kteří přiložili ruku k dílu.

Dále děkujeme AVZU Biskupice bez kterého by se tento pobyt nemohl konat, spolupořadateli a hlavnímu sponzorovi OÚ Biskupice, všem maminkám, které upekly buchty.

Dětem děkujeme za účast a těšíme se na příští rok.


Pozvánka na akci

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.