7.Víkendový pobyt

Krásný srpnový víkend v areálu Střelnice, proběhl, již VII. víkendový pobyt pro děti. Pobyt začal tentokrát již ve čtvrtek a to vztyčením táborové vlajky. Poté hlavní vedoucí Eda Jeniš rozdělil děti do tří družstev podle barvy:

6.Víkendový pobyt

První srpnový víkend proběhl v areálu Střelnice, za krásného počasí, již VI. víkendový pobyt pro děti. V letošním roce se zúčastnilo 44 dětí. Pobyt začal v pátek vztyčením táborové vlajky. Poté hlavní vedoucí Eda Jeniš rozdělil děti do tří družstev podle barvy:

4. Víkendový pobyt

Letos se u nás konal dětmi oblíbený víkendový tábor, který se konal tradičně v areálu střelnice v Biskupicích u Jevíčka. Dětí se na tomto IV. ročníku sešlo 38, začátek byl v pátek 30.7 v 17:00. Děti si za pomoci rodičů postavily stany do půlkruhu před hlavním stanem.

3. Víkendový pobyt

Začátek táboru nastal v pátek 17:00, rodiče pomohli dětem postavit své stany, potom je předali do péče vedoucích, kteří se s dětmi seznámili.

Vedoucí děti rozdělili do tří skupin: červená, modrá, žlutá.

5. Víkendový pobyt

Poslední červencový víkend proběhl v areálu Střelnice již pátý víkendový pobyt pro děti.

V letošním roce se zúčastnilo 43 dětí z Biskupic a jejich příbuzných, kteří zde jsou na prázdninách. Pobyt začal v pátek vztyčením vlajky a rozdělením dětí do tří družstev - podle barev:

Pozvánka na akci

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.