V sobotu 9.5.2009 se za krásného slunečného počasí, pořádal Branný závod - memoriál J.Sedlatého st. (obnoven po cca 20 letech). Zúčastnilo se ho na 48 závodníků rozdělených do věkových kategorií od 4 do 62 let

(open), kde si všichni poměřili síly v pěti disciplínách, a někteří si opravdu sáhli až na dno svých sil, v běhu, lezení přes lanový most, hodu granátem na cíl,vědomostních otázkách a střelby ze vzduchové pistole. Závod se uskutečnil v krásném terénním prostředí areálu Střelnice díky pořadatelům: AVZO Biskupice, ČČK Biskupice a Obecního úřadu Biskupice.

Zápis do závodu se konal ráno od 9:00 do 9:30 a samotný závod vypukl v 10:00 a probíhal do 15:00. Trať měřila od 0,5 do 2 km a to dle věkových kategorií. Nejdelší trať se měla běhat 2x, ale na protest starších (open) se žádostí, že je to na umření, se pořadatelé rozhodli na kolo jedno, za což jsme jim velice vděčni, protože trať byla opravdu náročná. Mladší kategorie si stěžovala také, že v open jsou sraby a tak chtěli dokázat, že to zvládnou, a proto si trať zaběhli dvakrát. V cíli jim však obličeje a nohy ztuhly a přišli na to také, že stačilo pouze jedno kolo, za nesplnění disciplíny se přičítal čas od 0,5 do 1,5 min.

Po sečtení všech výsledků a přičtení trestných bodů se pořadatelé dopátrali vítězů i poražených, které odměnili medailemi a sponzorskými dary. Nej Open VIP závodníkem s číslem 45 byl p.Jan Musil.


Pozvánka na akci

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.