Masopustního průvodu se u nás letos zúčastnilo několk desítek masek. A jedna hezčí než druhá! Letos nechyběl harmonikář ani medvěd.

Masky se seřadili na obci v 12:30 a slavnostně vyrazili k panu starostovy, pro požehnání masopustního průvodu pro Biskupice a Zálesí. A že přálo i počasí, které bylo typicky masopustní, průvodu cestou nechybělo něco na zahřátí ani čerstvě napečených koblih, koláčů i masa, průvod se líbil i malých dětem. Prostě průvod masek se musel líbit všem a veselo bylo i na masopustním reji masek na večerní zábavě. Až do časných ranních hodin se hrálo a zpívalo. Pořadatelé děkují také všem sponzorům a příznivcům, kteří věnovali věcné dary do tomboly, přispěli na občerstvení nebo "jen" pomohli dětem s přípravou masek.

Fotografie z masopustního průvodu zachytával pan Adam Wiltsch, který nám umožnuje si je zdarma stáhnout v plné kvalitě z internetu. Tímto mu děkujeme.


Pozvánka na akci

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.