Jak již jste mohli vidět na předešlém videu o Sjezdu na čemkoli s čím se potýkali naši závodníci při sjezdu, a že to opravdu muselo dosti bolet při dojezdech. Proto Vám chci ještě jednou ukázat, jak opravdu to bylo bolestivé a strašidelné při dojezdu našeho slavného týmu Jamajca Biskupice.

No posuďte sami, co na to říkáte. Video bylo trochu poupraveno, aby bylo možno vidět více detailů, které se nedají v reálné rychlosti ani zahlédnout. Za povšimnutí stojí jeden ze závodníku, který se při pádu tak zlomil, že se patami dotkl zezadu ramen. Ještě dnes, když jsem pána zahlédl a hovořil s ním má docela bolesti při chůzi. Jelikož nezhlédl předchozí poděkování a písničku, pro rychlejší uzdravení, tak ho to stále bolí. Tímto ještě jednou všem rychlé uzdravení. Přeji pěkné po koukání a mne hodně komentářů.


Pozvánka na akci

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.