V krásné odpoledne jsme se sešli před obecním úřadem na tradiční čarodějnický slet, pro všechny děti (čaroděje a čarodějnice). Po přivítání hostů byly odstartovány různé soutěže , přelézání žebříku,

hod do prázdné popelnice, přelézání židlí atd. Jedna ze židlí pod nejstarší čarodějnicí nevydržela a praskla. Poté se malí účastníci připravili na krátký pochod okolo obce s lampiony. Při příchodu si dítka opekly kus masa k snědku (párek).

Zapálení ohně, probíhalo bez problémů a to za pomocí nejmodernější techniky (sirky SOLO). V dávných dobách se oheň zapaloval pomocí křesání pazourkem a ocílkou. Na zapálené hranici uhořela "čarodějnice". Poté probíhala volná zábava, pro vytrvalé kamarády až do pozdních hodin, při konzumaci kouzelných lektvarů a nápojů, jako (nápoj zapomnění - Rum, chmelový lektvar - Pivo, atd) . Akce se zúčastnilo mnoho dětí z Biskupic, jejich rodičů a dalších účastníků.


Pozvánka na akci

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.