Dnes je tomu již 7 let co nás náhe opustil náš spoluobčan a umělec dirigent Adolf Vykydal z Biskupic.

Sice se neradi vracíme k smutné zprávě, která nás zasáhla, a to úmrtím pana dirigenta Adolfa Vykydala, který zesnul 8.4. 2009, proto si ještě jednou uctíme jeho památku a vzpomeneme na něj dokud ho mámě v živé paměti a to v krátkém videozáznamu z pohřbu, který se konal v budově Národního divadla v Bratislavě na Slovensku. Video pochází od společnosti SITA, která tyto záběry pořídila. Tímto ji chceme poděkovat, že tak učinila.


Pozvánka na akci

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.