V sobotu 30.5 jsme byly pozváni od občanů Zálesí a Flintora na tradiční kácení máje, počasí vypadalo, že se nevydaří a bude pršet, ale nakonec se vydařilo, mraky se rozestoupily a udělalo se hezky.

V tuto chvíli, kdo přišel mohl shlédnout scénku místních rodáků a pokochat se originálním podříznutím máje, po kterém následovala bitka o vrcholový chochol, za který je odměna láhev pálenky pro starší mládence, děti si otrhali proužky barevných stuh na památku. Během odpoledne nás provázela živá skupina z Jevíčka "Kázeň", která hrála i na přání posluchačů. Dalším programem byla bohatá tombola, a jako cenu útěchy pro děti, které nic nevyhráli dostali tenisové míčky. Kácení navštívilo v docela hojném počtu obyvatelé Biskupic i lidé z okolních vesnic.


Pozvánka na akci

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.