WinASO Registry Optimizer je užitečný nástroj, který umožňuje bezpečně opravit a vyčistit problémy registru. WinASO Registry Optimizer skenuje registr Windows a hledá nesprávné nebo zastaralé informace.

Přehled všech modulů:

* Čistič registru * Čistič soukromý
* Čistič zástupců * Obnovení
* Optimizátor systému * Defragmentace registru
* Security Update * Obnova dat
* Správce IE * Automatické vypnutí
* Správce Po spuštění * Správce odinstalace
* Systémové nástroje * Systémové informace

Podporované OS: 7 / 7 64 bit / 8 / 8 64 bit / 8.1 / 8.1 64 bit. / 10 / 10 64 bit.
Češtiny do programu WinASO Registry Optimizer naleznete - Zde

Čeština je uložena v Kódování Unicode, Pokud se Vám, zobrazují nesmyslné znaky, upravte si soubor v textovém dokumentu. Otevřte soubor a následně ho dejte (uložit jako) poté vyberte jiné kódování: (třeba UTF-8), soubor uložte a nahrajte.

Vložení češtiny do programu:

Po instalaci programu otevřte složku C:\Program Files (x86)\WinASO\Registry Optimizer\config a přepište soubor English.ini za noví. Restartujte program a je počeštěno.


Ostatní články

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.