Po dlouhé době jsem opět zavítal na stránky Polské společnosti Open Solution, která nabízí jednoduchý, ale plně funkční QUICK.CART E-shop.

K mému údivu, jsem zjistil, že již nabízí novou 6.6 verzi tohoto shopu, který je dostupný zdarma. Verzi 6.6. můžete stáhnout přímo na stránkách výrobce bez registrace.

V tomto shopu naleznete spoustu vylepšení, (samorozbalovací horní menu, počítadlo kdo je přítomen, možnost vložení kódu pro Google analytic, možnost upravovat šablonu (pro pokročilé), poslední prodaný produkt, top 10 produkt, atd. Originální Čeština do tohoto shopu se dá stáhnout u tvůrců na stránkách v translate, jedná se o počeštění pouze administračního rozhraní.

Při testování jsem přišel na pár věcí, které mohou nezkušeného uživatele dosti potrápit. Čeština není po nahrání kompletní! Čeština je pouze pro administraci. Všechny ostatní stránky nastavené od výrobce okamžitě zmizí. Což pro nového uživatele, který se potřebuje zorientovat, kde co leží a jak zadává je dosti problém. Nezbude vám nic jiného, než přepnou shop opět do EN a dlouho studovat a neustále přepíná a testovat co dke je. No prostě otrava. 


Proto jsme po hodně EORECH :) pro Vás připravil vlastní verzi češtiny, obohacenou o nějaké věci navíc, které by se mohli v shopu hodit. Jako je kontakt, vzor všeobecných podmínek (potřeba si doplnit podle sebe), odesílání mailu - napište nám (ten si musí každý přizpůsobit na svou vlastní mailovou adresu). Vyřešení problému s nechtěním přepnutím language do CZ a následným pádem stránek ( nepříjemné pokud máte již shop zaveden a neumíte číst php ) Instalaci češtiny doporučuji opravdu na novou instalaci webu. Pokud ale chcete češtinu otestovat i jinak, doporučuji plnou zálohu stránek přez FTP.

Češtinu stáhněte, rozbalte v programu Zip, Winrar a za pomocí FTP nahrajte soubory do vašich stránek. Po přepsání češtiny ihned změňte přihlašovací údaje na vaše stránky. /admin.php ( heslo admin, admin,)


Jak upravit odesílání mailu na vlastní: ve staženém souboru otevřete složku - templates/posta/posta.php  -  soubor upravte pomocí programu PSPad Editor a změníte v prvním řádku "moje @ adresa . cz" na vlastní mail uložte a otestujte odesílání. Stránky uložte v kódování UTF8. V programu PsPad záložka formátování označit UTF8 a uložit.

 1. Češtiny ke stažení.
 2. Náhled na úpravné stránky Demo.

Pozor:

 • Po počeštění v záložce nástroje/nastavení neupravujte vzhled stránky z defult na posta bude (eror) pokud se vám to přeci jen podaří, stačí dát v prohlížeči šipku zpět přehodit opět na defult a uložit, vše bude ok.
 • TUTO ČEŠTINU NAHRÁVEJTE POUZE DO NOVÉ INSTALACE QUICK CART V6.0 - V6.1 - V6.6 nové

Ostatní články

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.